Uncategorized

stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że polska moda w porównaniu do innych regionów zaledwie raczkuje, aczkolwiek gdyby przypatrzeć się temu z bliska polscy producenci są w stanie przedstawić ludziom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów do wysokiej jakości materiały. Gdzie i dlaczego pojawia się przeszkoda nabywców? Brak dostatecznych umiejętności projektujących czy szukający są zbytnio rygorystyczni w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Klienci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, czy innej odzieży nie trzeba pozyskiwać u naszych sąsiadów a wystarczy zagłębić się w miejscowy asortyment.

Podsumowując postarajmy się zaakceptować i pokochać to co Polskie! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę tutejszym handlowcom ale również innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Możliwość komentowania stylowe-bransolety.pl została wyłączona